Нью-филм рапс клей

Нью-Філм-17 як ад’ювант / прилипач/рапс клей

Цена 86.00грн/л

Упаковка 20л

Існує багато недорогих ад’ювантів (прилипачів), які добре работают.Однако, їх ефективна робота може завдавати шкоди культурі, так як ефект забезпечується за рахунок змивання воскового нальоту на листках і стеблах. В результаті, рослина надовго позбавляється захисного бар’єру, який надійно предохранаяет рослину від втрат вологи, перепадів температур, вітру, некотрих хвороб і шкідників.

У відмінності від препаратів цієї групи, Нью-Філм-17 не змиває восковий наліт, перенісши в собі пестицид до важкодоступних і восковим частинам рослини, змішується з натуральним восковим нальотом, закріплюється і поступово випускає пестицид в рослину.

Застосовується для зниження втрат перед і вчасно збирання врожаю ярого та озимого ріпаку, соняшнику, сої, льону, гороху, гірчиці, та інших культур.

Нью-Філм-17 широко використовується як прилипач до пестицидів і фунгіцидів, а також регуляторів росту в дозі 0,10-0,30 л / га. Препарат подовжує термін дії пестициду, захищає його від змиву дощем і зрошенням, руйнування ультрафіолетовими променями і високою температурою.